جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
خدمات همراه اول

خدمات تلفن همراه

همه مسافرینی که قبل از سال1390 به فرودگاه امام خمینی(ره) وارد شده بودند به خاطر می‌آورند که داشتن یک سیم کارت برای تماس با اقوام دور و نزدیک و اطلاع از سلامت و ورود آن‌ها چقدر ارزشمند بود.

این موضوع مهماندار را بر آن داشت تا با راه اندازی غرفه‌های خدمات سیم کارت تلفن همراه، در رفع و حل مشکلات مسافرین ورودی اقدام نموده و همچون گذشته، برگ زرین دیگری به کارنامه درخشان خود بیافزاید.

 مهماندار ضمن عقد قرارداد با همراه اول، ایرانسل و رایتل و کسب مجوز از مدیریت عالی فرودگاه امام خمینی(ره) نسبت به اجاره و تاسیس سه غرفه خدمات سیم کارت و اینترنت پر سرعت در ورودی سالن‌های A و B و ترانزیت اقدام نمود و به منظور ارائه خدمت بیشتر به زائرین محترم اربعین حسینی، خدمات همراه اول و فروش سیم کارت در ترمینال سلام را نیز اجرایی نمود.

مهماندار در حال حاضر در سالن ورودی فرودگاه امام خمینی(ره)، فقط و صرفا خدمات ارتباطات سیار همراه اول را به مسافرین محترم دارای سیم کارت دائمی و اعتباری ارائه می نماید:

فروش سیم کارت، تعویض و فعال سازی سیم کارت، ثبت نام سیم کارت، افزایش سپرده، ارائه ریز مکالمات، صدور قبض المثنی، تغییر نام سیم کارت، تغییر نشانی، قطع و وصل مفقودی و ده‌ها اقدام دیگر.

مهماندار در غرفه همراه اول فرودگاه امام خمینی (ره) منتظر دیدار شماست.

تلفن های فرودگاه امام خمینی (ره) :

مهماندار در فرودگاه امام خمینی (ره) ۲۴ ساعته در خدمت شماست

تلفن ثابت :

تلفن تماس :